Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Aqua+
Kubrak Nieruchomości
Delikatesy Tora
Pitbull Bydgoszcz
Rentap
Najważniejsze informacje
Deklaracje członkowskie !!! WSPARCIE STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO ZAWISZA!!!

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO „ZAWISZA”

 

E1 Orlik Grupa IV

Tabela - sezon 2015/2016

 

DRUŻYNY

MECZE

WYGRANE

REMIS

PORAŻKA

BRAMKI

PUNKTY

1

SP Zawisza Bydgoszcz

9

9

0

0

98:11

27

2

Wisełka II Bydgoszcz-Fordon

9

6

1

2

70:29

19

3

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

8

6

0

2

91:16

18

4

Polonia Bydgoszcz

8

6

0

2

70:22

18

5

Gwiazda Bydgoszcz

9

5

1

3

61:18

16

6

Chemik Bydgoszcz

9

5

1

3

73:29

16

7

JSS Toruń/Bydgoszcz

8

3

1

4

44:34

10

8

Gwiazda II Bydgoszcz

8

3

0

5

29:49

9

9

Budowlany KS Bydgoszcz

8

3

0

5

33:52

9

10

Młodzieżowy KS Łochowo

9

3

0

6

34:45

9

11

Mezar Nakło

8

0

0

8

4:129

0

12

Piaski Bydgoszcz

9

0

0

9

1:174

0

Bramki dla Zawiszy

  • Dawid Kulig - 21
  • Krystian Radoszko - 16
  • Kacper Nowak - 15
  • Norbert Gaczkowski - 14
  • Oskar Wawrzyniak - 9
  • Maciej Mazur - 6
  • Tymoteusz Wiśniewski - 5
  • Paweł Pannert, Juliusz Wiśniewski, Michał Szwedo - 4

Terminarz - sezon 2015/2016

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-09-23

1

Mezar Nakło

 - 

SP Zawisza Bydgoszcz

2015-09-06

11:00

Nakło nad Notecią, Bydgoska 24

1:24

2

Polonia Bydgoszcz

 - 

Wisełka II Bydgoszcz-Fordon

2015-09-06

16:30

KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)

9:3

3

Budowlany KS Bydgoszcz

 - 

Piaski Bydgoszcz

2015-09-05

10:00

Bydgoszcz, Marcina Kromera 11

16:0

4

Chemik Bydgoszcz

 - 

JSS Toruń/Bydgoszcz

2015-09-23

17:00

BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)

13:7

5

Gwiazda Bydgoszcz

 - 

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

2015-09-15

18:30

KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)

3:7

6

Młodzieżowy KS Łochowo

 - 

Gwiazda II Bydgoszcz

2015-09-05

16:00

MKS Łochowo (Łochowo, Wierzbowa 2)

1:2

 

Kolejka: 2 w dniach 2015-09-08/2015-09-29

7

SP Zawisza Bydgoszcz

 - 

Gwiazda II Bydgoszcz

2015-09-10

18:45

Bydgoszcz, Gdańska 122

9:0

8

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

 - 

Młodzieżowy KS Łochowo

2015-09-08

14:30

Orlik ZSMS Nr 15 (Bydgoszcz, Czerkaska 8)

9:0

9

JSS Toruń/Bydgoszcz

 - 

Gwiazda Bydgoszcz

2015-09-29

18:00

Bydgoszcz, Kcyńska 49

1:2

10

Piaski Bydgoszcz

 - 

Chemik Bydgoszcz

2015-09-09

18:00

Bydgoszcz, Opławiec 157

0:16

11

Wisełka II Bydgoszcz-Fordon

 - 

Budowlany KS Bydgoszcz

2015-09-10

18:30

Boisko Orlik (Bydgoszcz, Teodora Duracza 7)

9:1

12

Mezar Nakło

 - 

Polonia Bydgoszcz

2015-09-09

19:00

Nakło nad Notecią, Bydgoska 24

0:24

 

Kolejka: 3 w dniach 2015-09-11/2015-09-12

13

Polonia Bydgoszcz

 - 

SP Zawisza Bydgoszcz

2015-09-13

14:30

Bydgoszcz, Węgierska 11

1:5

14

Budowlany KS Bydgoszcz

 - 

Mezar Nakło

2015-09-12

10:00

Bydgoszcz, Marcina Kromera 11

   3:0

15

Chemik Bydgoszcz

 - 

Wisełka II Bydgoszcz-Fordon

2015-09-12

__:__

 

   3:8

16

Gwiazda Bydgoszcz

 - 

Piaski Bydgoszcz

2015-09-12

10:00

KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)

22:0

17

Młodzieżowy KS Łochowo

 - 

JSS Toruń/Bydgoszcz

2015-09-12

13:00

MKS Łochowo (Łochowo, Wierzbowa 2)

0:7

18

Gwiazda II Bydgoszcz

 - 

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

2015-09-12

11:30

KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)

2:13

 

Kolejka: 4 w dniach 2015-09-18/2015-09-19

19

SP Zawisza Bydgoszcz

 - 

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

2015-09-19

11:00

Bydgoszcz, Tadeusza Kościuszki 37

4:3

20

JSS Toruń/Bydgoszcz

 - 

Gwiazda II Bydgoszcz

2015-09-19

__:__

 

6:2

21

Piaski Bydgoszcz

 - 

Młodzieżowy KS Łochowo

2015-09-19

10:00

Bydgoszcz, Opławiec 157

1:10

22

Wisełka II Bydgoszcz-Fordon

 - 

Gwiazda Bydgoszcz

2015-09-19

__:__

 

3:2

23

Mezar Nakło

 - 

Chemik Bydgoszcz

2015-09-19

13:00

Orlik (Nakło nad Notecią, Bydgoska 24)

0:20

24

Polonia Bydgoszcz

 - 

Budowlany KS Bydgoszcz

2015-09-18

17:30

Bydgoszcz, Węgierska 11

17:4

 

Kolejka: 5 w dniach 2015-09-24/2015-09-27

25

Budowlany KS Bydgoszcz

 - 

SP Zawisza Bydgoszcz

2015-09-27

10:30

Bydgoszcz, Marcina Kromera 11

2:9

26

Chemik Bydgoszcz

 - 

Polonia Bydgoszcz

2015-09-26

__:__

 

2:4

27

Gwiazda II Bydgoszcz

 - 

Piaski Bydgoszcz

2015-09-24

18:30

KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)

14:0

28

Młodzieżowy KS Łochowo

 - 

Wisełka II Bydgoszcz-Fordon

2015-09-26

__:__

 

6:4

29

Gwiazda Bydgoszcz

 - 

Mezar Nakło

2015-09-27

10:00

KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)

20:0

30

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

 - 

JSS Toruń/Bydgoszcz

2015-10-14

17:00

Orlik ZSMS Nr 15 (Bydgoszcz, Czerkaska 8)

:

 

Kolejka: 6 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

31

SP Zawisza Bydgoszcz

 - 

JSS Toruń/Bydgoszcz

2015-10-03

15:00

Bydgoszcz, Tadeusza Kościuszki 37

7:0

32

Piaski Bydgoszcz

 - 

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

2015-10-07

18:30

 

0:31

33

Wisełka II Bydgoszcz-Fordon

 - 

Gwiazda II Bydgoszcz

2015-10-03

__:__

 

13:0

34

Mezar Nakło

 - 

Młodzieżowy KS Łochowo

2015-10-03

10:30

Orlik (Nakło nad Notecią, Bydgoska 24)

2:12

35

Polonia Bydgoszcz

 - 

Gwiazda Bydgoszcz

2015-10-03

__:__

Bydgoszcz, Węgierska 11

0:3

36

Budowlany KS Bydgoszcz

 - 

Chemik Bydgoszcz

2015-10-03

10:00

Bydgoszcz, Marcina Kromera 11

2:8

 

Kolejka: 7 w dniach 2015-10-06/2015-10-10

37

Chemik Bydgoszcz

 - 

SP Zawisza Bydgoszcz

2015-10-11

10:00

ul. Glinki 79, Bydgoszcz

3:6

38

Gwiazda Bydgoszcz

 - 

Budowlany KS Bydgoszcz

2015-10-06

18:30

KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)

7:1

39

Młodzieżowy KS Łochowo

 - 

Polonia Bydgoszcz

2015-10-10

__:__

 

2:9

40

Gwiazda II Bydgoszcz

 - 

Mezar Nakło

2015-10-08

18:30

KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)

6:1

41

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

 - 

Wisełka II Bydgoszcz-Fordon

2015-10-10

12:00

Orlik ZSMS Nr 15 (Bydgoszcz, Czerkaska 8)

3:5

42

JSS Toruń/Bydgoszcz

 - 

Piaski Bydgoszcz

2015-10-10

__:__

 

5:2

 

Kolejka: 8 w dniach 2015-10-17/2015-10-18

43

SP Zawisza Bydgoszcz

 - 

Piaski Bydgoszcz

2015-10-18

11:00

Bydgoszcz, Tadeusza Kościuszki 37

29:0

44

Wisełka II Bydgoszcz-Fordon

 - 

JSS Toruń/Bydgoszcz

2015-10-17

__:__

 

5:5

45

Mezar Nakło

 - 

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

2015-10-18

10:30

Orlik (Nakło nad Notecią, Bydgoska 24)

0:20

46

Polonia Bydgoszcz

 - 

Gwiazda II Bydgoszcz

2015-10-17

__:__

Bydgoszcz, Węgierska 11

6:3

47

Budowlany KS Bydgoszcz

 - 

Młodzieżowy KS Łochowo

2015-10-17

10:00

Bydgoszcz, Marcina Kromera 11

4:2

48

Chemik Bydgoszcz

 - 

Gwiazda Bydgoszcz

2015-10-17

__:__

 

1:1

 

Kolejka: 9 w dniach 2015-10-20/2015-10-24

49

Gwiazda Bydgoszcz

 - 

SP Zawisza Bydgoszcz

2015-10-22

18:30

KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)

1:5

50

Młodzieżowy KS Łochowo

 - 

Chemik Bydgoszcz

2015-10-24

__:__

 

1:7

51

Gwiazda II Bydgoszcz

 - 

Budowlany KS Bydgoszcz

2015-10-20

18:30

KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)

:

52

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

 - 

Polonia Bydgoszcz

2015-10-24

12:00

Orlik ZSMS Nr 15 (Bydgoszcz, Czerkaska 8)

:

53

JSS Toruń/Bydgoszcz

 - 

Mezar Nakło

2015-10-24

__:__

 

:

54

Piaski Bydgoszcz

 - 

Wisełka II Bydgoszcz-Fordon

2015-10-24

__:__

 

0:20

 

Kolejka: 10 w dniach 2015-11-05/2015-11-08

55

SP Zawisza Bydgoszcz

 - 

Wisełka II Bydgoszcz-Fordon

2015-11-08

11:00

Bydgoszcz, Tadeusza Kościuszki 37

:

56

Mezar Nakło

 - 

Piaski Bydgoszcz

2015-11-07

10:30

Orlik (Nakło nad Notecią, Bydgoska 24)

:

57

Polonia Bydgoszcz

 - 

JSS Toruń/Bydgoszcz

2015-11-07

__:__

Bydgoszcz, Węgierska 11

:

58

Budowlany KS Bydgoszcz

 - 

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

2015-11-07

10:00

Bydgoszcz, Marcina Kromera 11

:

59

Chemik Bydgoszcz

 - 

Gwiazda II Bydgoszcz

2015-11-07

__:__

 

:

60

Gwiazda Bydgoszcz

 - 

Młodzieżowy KS Łochowo

2015-11-05

17:30

KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)

:

 

Kolejka: 11 w dniach 2015-11-10/2015-11-14

61

Młodzieżowy KS Łochowo

 - 

SP Zawisza Bydgoszcz

2015-11-14

__:__

 

:

62

Gwiazda II Bydgoszcz

 - 

Gwiazda Bydgoszcz

2015-11-10

18:30

KS Gwiazda Bydgoszcz (Bydgoszcz, Józefa Bronikowskiego 45)

:

63

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

 - 

Chemik Bydgoszcz

2015-11-14

12:00

Orlik ZSMS Nr 15 (Bydgoszcz, Czerkaska 8)

:

64

JSS Toruń/Bydgoszcz

 - 

Budowlany KS Bydgoszcz

2015-11-14

__:__

 

:

65

Piaski Bydgoszcz

 - 

Polonia Bydgoszcz

2015-11-14

__:__

 

:

66

Wisełka II Bydgoszcz-Fordon

 - 

Mezar Nakło

2015-11-14

__:__

 

:

Tabela

Seniorzy Rozgrywki A KLASA

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1ZAWISZA102739-5
2Fala Świekat.102527-10
3Kamionka Kam.102023-13
4Tucholanka91926-13
5Rawys Raciąż101742-17
6GLKS Osielsko101628-20
7Krajna Sęp.101625-22
8Victoria Kor.91517-11
9Vict. Niemcz91013-21
10GLKS Dobrcz10912-31
11Gryf Piaseczno9818-28
12Dąb Potulice9515-35
13Myśliwiec G.1025-29
14Tart. Wudzyn9211-44
Klub100
Partner techniczny
Herb Województwa