Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Aqua Plus
Kubrak Nieruchomości
Torra
LOCUM S.A.
Najważniejsze informacje
Deklaracje członkowskie !!! WSPARCIE STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO ZAWISZA!!!

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO „ZAWISZA”

 

D1 Młodzik Grupa IV

Bramki dla Zawiszy

  • Filip Karwacki, Mateusz Ejankowski - 7
  • Daniel Kasperski - 6
  • Mikołaj Baranowski, Szymon Leszczyński - 4
  • Olaf Ossowicki, Dominik Kowalski, Oskar Wawrzyniak - 3
  • Filip Perzan - 2
  • Olgierd Bondara, Szymon Leszczyński, Kacper Wierzbanowski, samobójcza - 1

Terminarz - sezon 2015/2016

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-04/2015-09-06

1

Cuiavia II Inowrocław

 - 

Piast Złotniki Kujawskie

2015-09-05

12:00

Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)

2:1

2

SP Zawisza Bydgoszcz

 - 

Chemik III Bydgoszcz

2015-09-04

18:30

Bydgoszcz, Glinki 79

3:0

3

Polonia Bydgoszcz

 - 

Goplania Inowrocław

2015-09-05

__:__

KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)

8:0

4

Spójnia Białe Błota

 - 

Victoria Bydgoszcz

2015-09-06

13:00

GKS Spójnia Białe Błota (Białe Błota, Gronowa 6)

2:0

5

Cuiavia Inowrocław

 - 

Pauza: Gwiazda III Bydgoszcz

____-__-__

__:__

Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)

:

 

Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12/2015-09-16

6

Piast Złotniki Kujawskie

 - 

Pauza: Gwiazda III Bydgoszcz

____-__-__

__:__

GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )

:

7

Victoria Bydgoszcz

 - 

Cuiavia Inowrocław

2015-09-12

__:__

 

0:3

8

Goplania Inowrocław

 - 

Spójnia Białe Błota

2015-09-12

12:00

IKS Goplania Inowrocław (Inowrocław, Orłowska 48)

1:2

9

Chemik III Bydgoszcz

 - 

Polonia Bydgoszcz

2015-09-12

__:__

 

0:3

10

Cuiavia II Inowrocław

 - 

SP Zawisza Bydgoszcz

2015-09-16

16:45

Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)

1:3

 

Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19/2015-09-20

11

SP Zawisza Bydgoszcz

 - 

Piast Złotniki Kujawskie

2015-09-19

13:30

Sicienko, ul. Sportowa 2

7:0

12

Polonia Bydgoszcz

 - 

Cuiavia II Inowrocław

2015-09-19

10:00

KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)

4:1

13

Spójnia Białe Błota

 - 

Chemik III Bydgoszcz

2015-09-20

11:00

GKS Spójnia Białe Błota (Białe Błota, Gronowa 6)

0:5

14

Cuiavia Inowrocław

 - 

Goplania Inowrocław

2015-09-19

14:00

Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)

18:0

15

Pauza: Gwiazda III Bydgoszcz

 - 

Victoria Bydgoszcz

____-__-__

__:__

 

:

 

Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

16

Piast Złotniki Kujawskie

 - 

Victoria Bydgoszcz

2015-09-27

13:30

GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )

8:1

17

Goplania Inowrocław

 - 

Pauza: Gwiazda III Bydgoszcz

2015-09-26

12:00

IKS Goplania Inowrocław (Inowrocław, Orłowska 48)

:

18

Chemik III Bydgoszcz

 - 

Cuiavia Inowrocław

2015-09-26

__:__

 

0:13

19

Cuiavia II Inowrocław

 - 

Spójnia Białe Błota

2015-09-26

10:00

Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)

5:2

20

SP Zawisza Bydgoszcz

 - 

Polonia Bydgoszcz

2015-09-26

15:30

Sicienko, Sportowa 2

2:1

 

Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

21

Polonia Bydgoszcz

 - 

Piast Złotniki Kujawskie

2015-10-04

10:00

KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)

4:0

22

Spójnia Białe Błota

 - 

SP Zawisza Bydgoszcz

2015-10-04

10:00

GKS Spójnia Białe Błota (Białe Błota, Gronowa 6)

0:6

23

Cuiavia Inowrocław

 - 

Cuiavia II Inowrocław

2015-10-03

10:00

Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)

5:1

24

Pauza: Gwiazda III Bydgoszcz

 - 

Chemik III Bydgoszcz

____-__-__

__:__

 

:

25

Victoria Bydgoszcz

 - 

Goplania Inowrocław

2015-10-03

__:__

 

1:4

 

Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

26

Piast Złotniki Kujawskie

 - 

Goplania Inowrocław

2015-10-10

10:30

GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )

3:2

27

Chemik III Bydgoszcz

 - 

Victoria Bydgoszcz

2015-10-10

__:__

 

:

28

Cuiavia II Inowrocław

 - 

Pauza: Gwiazda III Bydgoszcz

____-__-__

__:__

Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)

:

29

SP Zawisza Bydgoszcz

 - 

Cuiavia Inowrocław

2015-10-11

15:00

Sicienko, Sportowa 2

1:2

30

Polonia Bydgoszcz

 - 

Spójnia Białe Błota

2015-10-10

10:00

KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)

2:1

 

Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17

31

Spójnia Białe Błota

 - 

Piast Złotniki Kujawskie

2015-10-17

13:00

GKS Spójnia Białe Błota (Białe Błota, Gronowa 6)

4:0

32

Cuiavia Inowrocław

 - 

Polonia Bydgoszcz

2015-10-17

10:00

Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)

6:0

33

Pauza: Gwiazda III Bydgoszcz

 - 

SP Zawisza Bydgoszcz

____-__-__

__:__

 

:

34

Victoria Bydgoszcz

 - 

Cuiavia II Inowrocław

2015-10-17

__:__

 

0:16

35

Goplania Inowrocław

 - 

Chemik III Bydgoszcz

2015-10-17

__:__

 

2:1

 

Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

36

Piast Złotniki Kujawskie

 - 

Chemik III Bydgoszcz

2015-10-24

10:00

GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )

:

37

Cuiavia II Inowrocław

 - 

Goplania Inowrocław

2015-10-24

10:00

Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)

4:0

38

SP Zawisza Bydgoszcz

 - 

Victoria Bydgoszcz

2015-10-25

15:00

Sicienko, Sportowa 2

19:0

39

Polonia Bydgoszcz

 - 

Pauza: Gwiazda III Bydgoszcz

____-__-__

__:__

KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)

:

40

Spójnia Białe Błota

 - 

Cuiavia Inowrocław

2015-10-25

11:00

GKS Spójnia Białe Błota (Białe Błota, Gronowa 6)

2:5

 

Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07

41

Cuiavia Inowrocław

 - 

Piast Złotniki Kujawskie

2015-11-07

10:00

Boisko - sztuczna nawierzchnia (Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 4a)

13:0

42

Pauza: Gwiazda III Bydgoszcz

 - 

Spójnia Białe Błota

____-__-__

__:__

 

:

43

Victoria Bydgoszcz

 - 

Polonia Bydgoszcz

2015-11-07

__:__

 

:

44

Goplania Inowrocław

 - 

SP Zawisza Bydgoszcz

2015-11-07

10:00

 

:

45

Chemik III Bydgoszcz

 - 

Cuiavia II Inowrocław

2015-11-07

__:__

 

:

Tabela

Seniorzy Rozgrywki B KLASA

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1ZAWISZA1130+28
2Wisła Fordon1230+40
3AF Brzoza1222+18
4GLZS Sadki1321+5
5Ol. Wtelno12204
6Zieloni Zal.1115-6
7Ramiel Bydg.1314-11
8Zorza Ślesin12143
9Victoria K.1212-16
10Iskra Zamość129-32
11Skra Paterek124-33
Klub100
Partner techniczny
Herb Województwa