Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Aqua Plus
Kubrak Nieruchomości
Torra
LOCUM S.A.
Najważniejsze informacje
Deklaracje członkowskie !!! WSPARCIE STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO ZAWISZA!!!

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO „ZAWISZA”

 

D1 Młodzik Grupa V

Bramki dla Zawiszy

  • Maks Szpakowski - 3
  • Mateusz Mikolcz, Maciej Mazur, Denis Yashar, Mikołaj Przybylski- 1

Terminarz - sezon 2015/2016

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-09-06

1

Orzeł Kcynia

 - 

Polonia II Bydgoszcz

2015-09-06

15:00

MLKS Orzeł Kcynia (Kcynia, Poznańska 31)

0:5

2

Chemik II Bydgoszcz

 - 

Jeziorak Żnin

2015-09-06

12:00

BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)

5:3

3

Zagłębie Piechcin

 - 

UKS Barcin

2015-09-06

11:00

KS Zagłębie Piechcin (Piechcin, Radłowska 4)

3:1

4

Szubinianka Szubin

 - 

Sparta Janowiec Wlkp

2015-09-05

17:00

LKS Szubinianka Szubin (Szubin, Jana Pawła II 14)

1:5

5

SP Zawisza II Bydgoszcz

 - 

Budowlany KS II Bydgoszcz

2015-09-05

11:00

Sicienko, Sportowa 2

0:1

 

Kolejka: 2 w dniach 2015-09-09/2015-09-13

6

Polonia II Bydgoszcz

 - 

Budowlany KS II Bydgoszcz

2015-09-12

10:00

KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)

0:3V

7

Sparta Janowiec Wlkp

 - 

SP Zawisza II Bydgoszcz

2015-09-09

17:30

LKS Sparta Janowiec Wielkopolski (Janowiec Wielkopolski, Strzelecka 29)

5:1

8

UKS Barcin

 - 

Szubinianka Szubin

2015-09-12

11:00

UKS Barcin (Barcin-Wieś 106)

1:2

9

Jeziorak Żnin

 - 

Zagłębie Piechcin

2015-09-13

10:00

KS Jeziorak Żnin (Żnin, Gnieźnieńska 7)

6:2

10

Orzeł Kcynia

 - 

Chemik II Bydgoszcz

2015-09-13

15:00

MLKS Orzeł Kcynia (Kcynia, Poznańska 31)

1:2

 

Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19/2015-09-20

11

Chemik II Bydgoszcz

 - 

Polonia II Bydgoszcz

2015-09-19

__:__

 

1:1

12

Zagłębie Piechcin

 - 

Orzeł Kcynia

2015-09-20

11:00

KS Zagłębie Piechcin (Piechcin, Radłowska 4)

1:0

13

Szubinianka Szubin

 - 

Jeziorak Żnin

2015-09-20

11:00

LKS Szubinianka Szubin (Szubin, Jana Pawła II 14)

3:4

14

SP Zawisza II Bydgoszcz

 - 

UKS Barcin

2015-09-20

13:30

Sicienko, Sportowa 2

1:5

15

Budowlany KS II Bydgoszcz

 - 

Sparta Janowiec Wlkp

2015-09-19

10:00

BKS Bydgoszcz (sztuczna murawa) (Bydgoszcz, Sielska 12)

1:3

 

Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

16

Polonia II Bydgoszcz

 - 

Sparta Janowiec Wlkp

2015-09-27

10:00

KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)

1:3

17

UKS Barcin

 - 

Budowlany KS II Bydgoszcz

2015-09-26

__:__

 

2:2

18

Jeziorak Żnin

 - 

SP Zawisza II Bydgoszcz

2015-09-27

11:30

ul. Gnieźnieńska 7, Żnin

4:1

19

Orzeł Kcynia

 - 

Szubinianka Szubin

2015-09-27

14:00

MLKS Orzeł Kcynia (Kcynia, Poznańska 31)

:

20

Chemik II Bydgoszcz

 - 

Zagłębie Piechcin

2015-09-26

__:__

 

1:0

 

Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

21

Zagłębie Piechcin

 - 

Polonia II Bydgoszcz

2015-10-04

11:00

KS Zagłębie Piechcin (Piechcin, Radłowska 4)

1:2

22

Szubinianka Szubin

 - 

Chemik II Bydgoszcz

2015-10-04

10:00

LKS Szubinianka Szubin (Szubin, Jana Pawła II 14)

3:3

23

SP Zawisza II Bydgoszcz

 - 

Orzeł Kcynia

2015-10-04

14:00

Sicienko, ul. Sportowa 2

1:2

24

Budowlany KS II Bydgoszcz

 - 

Jeziorak Żnin

2015-10-03

10:00

BKS Bydgoszcz (sztuczna murawa) (Bydgoszcz, Sielska 12)

3:2

25

Sparta Janowiec Wlkp

 - 

UKS Barcin

2015-10-03

10:00

LKS Sparta Janowiec Wielkopolski (Janowiec Wielkopolski, Strzelecka 29)

2:3

 

Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

26

Polonia II Bydgoszcz

 - 

UKS Barcin

2015-10-10

11:45

KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)

5:0

27

Jeziorak Żnin

 - 

Sparta Janowiec Wlkp

2015-10-10

__:__

 

1:2

28

Orzeł Kcynia

 - 

Budowlany KS II Bydgoszcz

2015-10-11

14:00

MLKS Orzeł Kcynia (Kcynia, Poznańska 31)

1:1

29

Chemik II Bydgoszcz

 - 

SP Zawisza II Bydgoszcz

2015-10-09

17:00

ul. Glinki 79, Bydgoszcz

4:2

30

Zagłębie Piechcin

 - 

Szubinianka Szubin

2015-10-11

11:00

KS Zagłębie Piechcin (Piechcin, Radłowska 4)

4:0

 

Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17/2015-10-18

31

Szubinianka Szubin

 - 

Polonia II Bydgoszcz

2015-10-18

10:00

LKS Szubinianka Szubin (Szubin, Jana Pawła II 14)

1:4

32

SP Zawisza II Bydgoszcz

 - 

Zagłębie Piechcin

2015-10-17

11:00

Sicienko, Sportowa 2

0:0

33

Budowlany KS II Bydgoszcz

 - 

Chemik II Bydgoszcz

2015-10-17

10:00

BKS Bydgoszcz (sztuczna murawa) (Bydgoszcz, Sielska 12)

:

34

Sparta Janowiec Wlkp

 - 

Orzeł Kcynia

2015-10-18

10:00

LKS Sparta Janowiec Wielkopolski (Janowiec Wielkopolski, Strzelecka 29)

5:1

35

UKS Barcin

 - 

Jeziorak Żnin

2015-10-18

14:00

UKS Barcin (Barcin-Wieś 106)

2:2

 

Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

36

Polonia II Bydgoszcz

 - 

Jeziorak Żnin

2015-10-24

10:00

KP Polonia Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)

1:2

37

Orzeł Kcynia

 - 

UKS Barcin

2015-10-25

13:00

MLKS Orzeł Kcynia (Kcynia, Poznańska 31)

:

38

Chemik II Bydgoszcz

 - 

Sparta Janowiec Wlkp

2015-10-24

__:__

 

:

39

Zagłębie Piechcin

 - 

Budowlany KS II Bydgoszcz

2015-10-25

10:30

KS Zagłębie Piechcin (Piechcin, Radłowska 4)

:

40

Szubinianka Szubin

 - 

SP Zawisza II Bydgoszcz

2015-10-25

10:00

LKS Szubinianka Szubin (Szubin, Jana Pawła II 14)

4:1

 

Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

41

SP Zawisza II Bydgoszcz

 - 

Polonia II Bydgoszcz

2015-11-07

11:00

Sicienko, Sportowa 2

:

42

Budowlany KS II Bydgoszcz

 - 

Szubinianka Szubin

2015-11-07

10:00

BKS Bydgoszcz (sztuczna murawa) (Bydgoszcz, Sielska 12)

:

43

Sparta Janowiec Wlkp

 - 

Zagłębie Piechcin

2015-11-08

10:00

LKS Sparta Janowiec Wielkopolski (Janowiec Wielkopolski, Strzelecka 29)

:

44

UKS Barcin

 - 

Chemik II Bydgoszcz

2015-11-08

10:00

UKS Barcin (Barcin-Wieś 106)

:

45

Jeziorak Żnin

 - 

Orzeł Kcynia

2015-11-07

__:__

 

:

Tabela

Seniorzy Rozgrywki B KLASA

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1ZAWISZA1130+28
2Wisła Fordon1230+40
3AF Brzoza1222+18
4GLZS Sadki1321+5
5Ol. Wtelno12204
6Zieloni Zal.1115-6
7Ramiel Bydg.1314-11
8Zorza Ślesin12143
9Victoria K.1212-16
10Iskra Zamość129-32
11Skra Paterek124-33
Klub100
Partner techniczny
Herb Województwa