Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Aqua Plus
Kubrak Nieruchomości
Torra
LOCUM S.A.
Najważniejsze informacje
Deklaracje członkowskie !!! WSPARCIE STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO ZAWISZA!!!

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO „ZAWISZA”

 

Drużyna seniorów

KADRA SENIORÓW ZAWISZY BYDGOSZCZ

 KADRA SENIORÓW ZAWISZY BYDGOSZCZ 2016 JESIEŃ

Bramkarze:

Bartłomiej Dobersztyn (ur. 01.08.1999 – Bydgoszcz)

Artur Gajewski (18.04.1978 – Bydgoszcz)

Marcin Niwiński (23.06.1989 – Bydgoszcz)

Jan Stypczyński (03.05.1999 – Bydgoszcz)

Obrońcy:

Paweł Ettinger (09.01.1987 – Strzelno)

Sebastian Każuro (16.04.1999 – Bydgoszcz)

Franciszek Kaźmierski (23.07.1999 – Bydgoszcz)

Michał Krajewski (14.05.1995 – Bydgoszcz)

Patryk Kuczawski (13.02.1990 – Bydgoszcz)

Krzysztof Łożyński (14.03.1984 – Bydgoszcz) – kapitan

Rafał Sobacki (21.03.1985 – Bydgoszcz)

Bartosz Stoppel (04.10.1983 – Bydgoszcz)

Patryk Szymański (09.09.1994 – Bydgoszcz)

Pomocnicy:

Patryk Błażejewicz (11.10.1993 – Bydgoszcz)

Sergiusz Kot (28.11.1987 – Bydgoszcz)

Jarosław Lewandowski (28.01.1987 – Bydgoszcz)

Szymon Makulski (06.01.1985 – Bydgoszcz)

Przemysław Marchwant (27.03.1991– Złotów)

Damian Nowak (09.03.1995 – Bydgoszcz)

Patryk Piechocki (20.05.1998 – Bydgoszcz) - wiosną 2017 wypożyczony do Victorii Niemcz

Ernest Szumla (11.05.1996 – Bydgoszcz)

Krzysztof Topoliński (22.02.1997 – Bydgoszcz) - wiosną 2017 wypożyczony do Victorii Niemcz

Adam Wiśniewski (29.11.1986 – Bydgoszcz) - z-ca kapitana (faktycznie kapitan)

Oskar Ziemba (30.07.1998 – Bydgoszcz)

Napastnicy:

Nikodem Kasperczak (15.03.1995 – Poznań)

Wojciech Lewandowski (18.11.1993 – Bydgoszcz) - wiosną 2017 odszedł do Noteci Łabiszyn

Mariusz Modry (25.10.1982 – Bydgoszcz)

Wojciech Ruczyński (27.08.1981 – Bydgoszcz)

Marcin Szmańkowski (14.11.1983 – Bydgoszcz)

Trenerzy:

Dawid Niezbecki

Patryk Zarosa

Kierownik drużyny:

Leszek Pawlikowski

Zawodnicy zarejestrowani 27.10.2016:

obrońca Cezary Kiełpiński (24.12.1991 – Bydgoszcz)

pomocnik Filip Suwik (29.04.1992)

                                                     Zawodnicy Zawiszy od rundy wiosennej:

Obrońcy:

Bartosz Bąk (28.02.1999 - Bydgoszcz)

Mikołaj Pieniądz (26.03.1988 - Bydgoszcz)

Michał Setlak (16.02.1992 - Bydgoszcz)

Pomocnicy:

Adrian Brzeziński (10.02.1995 - Bydgoszcz)

Krystian Jabłoński (10.03.1997 - Gniezno)

Maciej Nowacki (12.08.1999 - Gdańsk)

Tomasz Widomski (18.06.1998)

Napastnicy:

Patryk Bereza (17.05.1997 - Bydgoszcz)

Paweł Kanik (20.09.1986 - Łodygowice)

Asystent trenera Patryka Zarosy (od 14.02.2017) i jednocześnie kapitan drużyny: Adam Wiśniewski.  

Drużyna Zawiszy Bydgoszcz (21.08.2016)

TERMINARZ KLASA B, GRUPA: BYDGOSZCZ III, 2016/2017

 TERMINARZ KLASA B - GRUPA BYDGOSZCZ III, 2016 JESIEŃ

1. kolejka

Skra Paterek

-

Victoria Kołaczkowo

2016-08-27

17:00

0:3

Akademia Futbolu Brzoza

-

Olimpia Wtelno

2016-08-28

11:00

7:1

Wisła Fordon

-

Zawisza Bydgoszcz

2016-08-27

16:00

2:1

Pauza

-

Zieloni Zalesie

 

 

 

Zorza Ślesin

-

GLZS Sadki

2016-08-27

16:00

3:3

Iskra Zamość-Rynarzewo

-

Ramiel Bydgoszcz

2016-08-28

16:00

1:4

2. kolejka

Victoria Kołaczkowo

-

Ramiel Bydgoszcz

2016-09-04

16:00

1:1

GLZS Sadki

-

Iskra Zamość-Rynarzewo

2016-09-04

11:00

5:1

Zieloni Zalesie

-

Zorza Ślesin

2016-09-04

11:00

5:0

Zawisza Bydgoszcz

-

Pauza

 

 

 

Olimpia Wtelno

-

Wisła Fordon

2016-09-04

16:00

1:5

Skra Paterek

-

Akademia Futbolu Brzoza

2016-09-03

16:00

2:1

3. kolejka

Akademia Futbolu Brzoza

-

Victoria Kołaczkowo

2016-09-10

11:00

5:1

Wisła Fordon

-

Skra Paterek

2016-09-10

15:00

8:0

Pauza

-

Olimpia Wtelno

 

 

:

Zorza Ślesin

-

Zawisza Bydgoszcz

2016-09-10

16:00

1:6

Iskra Zamość-Rynarzewo

-

Zieloni Zalesie

2016-09-11

12:00

1:3

Ramiel Bydgoszcz

-

GLZS Sadki

2016-09-11

18:00

3:3

4. kolejka

Victoria Kołaczkowo

-

GLZS Sadki

2016-09-18

15:00

1:1

Zieloni Zalesie

-

Ramiel Bydgoszcz

2016-09-18

11:00

2:0

Zawisza Bydgoszcz

-

Iskra Zamość-Rynarzewo

2016-09-17

11:00

6:0

Olimpia Wtelno

-

Zorza Ślesin

2016-09-18

12:30

2:2

Skra Paterek

-

Pauza

 

 

:

Akademia Futbolu Brzoza

-

Wisła Fordon

2016-09-17

11:00

3:2

5. kolejka

Wisła Fordon

-

Victoria Kołaczkowo

2016-09-25

15:00

8:0

Pauza

-

Akademia Futbolu Brzoza

 

 

:

Zorza Ślesin

-

Skra Paterek

2016-09-24

16:00

6:2

Iskra Zamość-Rynarzewo

-

Olimpia Wtelno

2016-09-25

12:00

1:2

Ramiel Bydgoszcz

-

Zawisza Bydgoszcz

2016-09-24

walkower 

0:3

GLZS Sadki

-

Zieloni Zalesie

2016-09-25

11:00

2:0

6. kolejka

Victoria Kołaczkowo

-

Zieloni Zalesie

2016-10-02

 14:00 

0:3

Zawisza Bydgoszcz

-

GLZS Sadki

2016-10-01

11:00

3:0

Olimpia Wtelno

-

Ramiel Bydgoszcz

2016-10-02

12:30

2:1

Skra Paterek

-

Iskra Zamość-Rynarzewo

2016-10-01

16:00

2:4

Akademia Futbolu Brzoza

-

Zorza Ślesin

2016-10-01

14:00

4:0

Wisła Fordon

-

Pauza

 

 

:

7. kolejka

Pauza

-

Victoria Kołaczkowo

 

 

:

Zorza Ślesin

-

Wisła Fordon

2016-10-08

16:00

1:2

Iskra Zamość-Rynarzewo

-

Akademia Futbolu Brzoza

2016-10-09

 12:00 

1:9

Ramiel Bydgoszcz

-

Skra Paterek

2016-10-09

18:00

4:2

GLZS Sadki

-

Olimpia Wtelno

2016-10-08

16:00

2:3

Zieloni Zalesie

-

Zawisza Bydgoszcz

2016-10-09

11:00

0:2

8. kolejka

Victoria Kołaczkowo

-

Zawisza Bydgoszcz

2016-10-16

 14:00 

1:3

Olimpia Wtelno

-

Zieloni Zalesie

2016-10-16

11:30

2:1

Skra Paterek

-

GLZS Sadki

2016-10-16

12:00

0:1

Akademia Futbolu Brzoza

-

Ramiel Bydgoszcz

2016-10-15

11:00

4:0

Wisła Fordon

-

Iskra Zamość-Rynarzewo

2016-10-15

 12:00 

11:1

Pauza

-

Zorza Ślesin

 

 

:

9. kolejka

Zorza Ślesin

-

Victoria Kołaczkowo

2016-10-22

16:00 

6:1

Iskra Zamość-Rynarzewo

-

Pauza

 

 

:

Ramiel Bydgoszcz

-

Wisła Fordon

2016-10-23

18:00

1:3

GLZS Sadki

-

Akademia Futbolu Brzoza

2016-10-23

11:00

5:2

Zieloni Zalesie

-

Skra Paterek

2016-10-23

11:00

4:1

Zawisza Bydgoszcz

-

Olimpia Wtelno

2016-10-22

11:00

2:0

10. kolejka

Victoria Kołaczkowo

-

Olimpia Wtelno

2016-10-30

14:00 

1:1

Skra Paterek

-

Zawisza Bydgoszcz

2016-10-30

11:00

2:4

Akademia Futbolu Brzoza

-

Zieloni Zalesie

2016-10-29

14:00

4:0

Wisła Fordon

-

GLZS Sadki

2016-10-29

 14:00 

5:0

Pauza

-

Ramiel Bydgoszcz

 

 

:

Zorza Ślesin

-

Iskra Zamość-Rynarzewo

2016-10-29

15:00

5:2

11. kolejka

Iskra Zamość-Rynarzewo

-

Victoria Kołaczkowo

2016-11-06

12:00 

2:3

Ramiel Bydgoszcz

-

Zorza Ślesin

2016-11-06

18:00

2:1

GLZS Sadki

-

Pauza

 

 

:

Zieloni Zalesie

-

Wisła Fordon

2016-11-06

11:00

4:7

Zawisza Bydgoszcz

-

Akademia Futbolu Brzoza

2016-11-05

11:00

3:2

Olimpia Wtelno

-

Skra Paterek

2016-11-06

12:30

6:0

 

Uwaga: w każdej kolejce jedna drużyna pauzuje ze względu na wycofanie się przed rozgrywkami Sparty Bydgoszcz.

 

 TERMINARZ KLASA B - GRUPA BYDGOSZCZ III, 2017 WIOSNA

 

12. kolejka

Victoria Kołaczkowo

 - 

Skra Paterek

2017-04-02

13:30

4:1

Olimpia Wtelno

 - 

Akademia Futbolu Brzoza

2017-04-02

10:00

8:0

Zawisza Bydgoszcz

 - 

Wisła Fordon

2017-04-02

11:00

3:0

Zieloni Zalesie

 - 

Pauza

 

 

 

GLZS Sadki

 - 

Zorza Ślesin

2017-04-01

16:30

2:0

Ramiel Bydgoszcz

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

2017-04-02

18:00

0:3

13. kolejka

Ramiel Bydgoszcz

 - 

Victoria Kołaczkowo

2017-04-09

18:00

3:2

Iskra Zamość-Rynarzewo

 - 

GLZS Sadki

2017-04-09

12:00

2:1

Zorza Ślesin

 - 

Zieloni Zalesie

2017-04-08

16:00

9:0

Pauza

 - 

Zawisza Bydgoszcz

 

 

 

Wisła Fordon

 - 

Olimpia Wtelno

2017-04-09

14:00

4:2

Akademia Futbolu Brzoza

 - 

Skra Paterek

2017-04-09

11:00

1:1

14. kolejka

Victoria Kołaczkowo

 - 

Akademia Futbolu Brzoza

2017-04-23

17:00

1:1

Skra Paterek

 - 

Wisła Fordon

2017-04-23

14:00

0:10

Olimpia Wtelno

 - 

Pauza

 

 

 

Zawisza Bydgoszcz

 - 

Zorza Ślesin

2017-04-23

11:00

7:1

Zieloni Zalesie

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

2017-04-23

11:00

4:1

GLZS Sadki

 - 

Ramiel Bydgoszcz

2017-04-22

16:30

7:2

15. kolejka

GLZS Sadki

 - 

Victoria Kołaczkowo

2017-04-29

16:30

4:2

Ramiel Bydgoszcz

 - 

Zieloni Zalesie

2017-04-30

18:00

4:1

Iskra Zamość-Rynarzewo

 - 

Zawisza Bydgoszcz

2017-04-30

12:00

1:8

Zorza Ślesin

 - 

Olimpia Wtelno

2017-04-29

16:00

6:2

Pauza

 - 

Skra Paterek

 

 

 

Wisła Fordon

 - 

Akademia Futbolu Brzoza

2017-04-30

12:00

0:3 wo

16. kolejka

Victoria Kołaczkowo

 - 

Wisła Fordon

2017-05-07

16:00

2:3

Akademia Futbolu Brzoza

 - 

Pauza

 

 

 

Skra Paterek

 - 

Zorza Ślesin

2017-05-06

17:45

1:2

Olimpia Wtelno

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

2017-05-07

13:00

3:0

Zawisza Bydgoszcz

 - 

Ramiel Bydgoszcz

2017-05-07

11:00

3:1

Zieloni Zalesie

 - 

GLZS Sadki

2017-05-07

11:00

2:1

17. kolejka

Zieloni Zalesie

 - 

Victoria Kołaczkowo

2017-05-13

17:00

2:2

GLZS Sadki

 - 

Zawisza Bydgoszcz

2017-05-14

12:00

1:9

Ramiel Bydgoszcz

 - 

Olimpia Wtelno

2017-05-14

18:00

4:3

Iskra Zamość-Rynarzewo

 - 

Skra Paterek

2017-05-14

12:00

3:0 wo

Zorza Ślesin

 - 

Akademia Futbolu Brzoza

2017-05-13

16:00

4:0

Pauza

 - 

Wisła Fordon

 

 

 

18. kolejka

Victoria Kołaczkowo

 - 

Pauza

 

 

 

Wisła Fordon

 - 

Zorza Ślesin

2017-05-20

17:00

4:2

Akademia Futbolu Brzoza

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

2017-05-20

11:00

4:2

Skra Paterek

 - 

Ramiel Bydgoszcz

2017-05-21

14:00

3:0

Olimpia Wtelno

 - 

GLZS Sadki

2017-05-21

13:00

0:0

Zawisza Bydgoszcz

 - 

Zieloni Zalesie

2017-05-21

11:00

3:1

19. kolejka

Zawisza Bydgoszcz

 - 

Victoria Kołaczkowo

2017-05-28

11:00

6:1

Zieloni Zalesie

 - 

Olimpia Wtelno

2017-05-28

11:00

2:1

GLZS Sadki

 - 

Skra Paterek

2017-05-27

16:30

3:1

Ramiel Bydgoszcz

 - 

Akademia Futbolu Brzoza

2017-05-28

18:00

4:0

Iskra Zamość-Rynarzewo

 - 

Wisła Fordon

2017-05-28

12:00

4:3

Zorza Ślesin

 - 

Pauza

 

 

 

20. kolejka

Victoria Kołaczkowo

 - 

Zorza Ślesin

2017-06-03

15:30

4:0

Pauza

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

 

 

 

Wisła Fordon

 - 

Ramiel Bydgoszcz

2017-06-03

17:00

2:4

Akademia Futbolu Brzoza

 - 

GLZS Sadki

2017-06-04

17:00

0:2

Skra Paterek

 - 

Zieloni Zalesie

2017-06-03

16:30

4:0

Olimpia Wtelno

 - 

Zawisza Bydgoszcz

2017-06-03

__:__

0:3 wo

21. kolejka

Olimpia Wtelno

 - 

Victoria Kołaczkowo

2017-06-11

13:00

2:2

Zawisza Bydgoszcz

 - 

Skra Paterek

2017-06-11

11:00

5:3

Zieloni Zalesie

 - 

Akademia Futbolu Brzoza

2017-06-11

11:00

11:0

GLZS Sadki

 - 

Wisła Fordon

2017-06-11

11:00

8:3

Ramiel Bydgoszcz

 - 

Pauza

 

 

 

Iskra Zamość-Rynarzewo

 - 

Zorza Ślesin

2017-06-11

12:00

 6:1

22. kolejka

Victoria Kołaczkowo

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

2017-06-17

18:00

4:2

Zorza Ślesin

 - 

Ramiel Bydgoszcz

2017-06-17

16:00

3:4

Pauza

 - 

GLZS Sadki

 

 

 

Wisła Fordon

 - 

Zieloni Zalesie

2017-06-18

15:00

4:3

Akademia Futbolu Brzoza

 - 

Zawisza Bydgoszcz

2017-06-17

__:__

0:3 wo

Skra Paterek

 - 

Olimpia Wtelno

2017-06-18

12:00

3:0

  

Tabela

Seniorzy Rozgrywki B KLASA

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1ZAWISZA2057+66
2Wisła Fordon2042+43
3GLZS Sadki2034+9
4AF Brzoza2029-1
5Ramiel Bydg.2029-7
6Zieloni Zal.2028+0
7Ol. Wtelno2025-5
8Zorza Ślesin2023-6
9Victoria K.2021-18
10Iskra Zamość2018-40
11Skra Paterek2013-41
Klub100
Partner techniczny
Herb Województwa