Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Aqua+
Kubrak Nieruchomości
Delikatesy Tora
Pitbull Bydgoszcz
Rentap
Najważniejsze informacje
Deklaracje członkowskie !!! WSPARCIE STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO ZAWISZA!!!

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO „ZAWISZA”

 

Drużyna seniorów

KADRA SENIORÓW ZAWISZY BYDGOSZCZ 2017/2018

 KADRA SENIORÓW ZAWISZY BYDGOSZCZ 2017/2018

                                                   BRAMKARZE:

Marcin Niwiński (ur. 23.06.1989 – Bydgoszcz)

Jan Stypczyński (03.05.1999 – Bydgoszcz)

Kamil Marczuk (03.05.1999 - Bydgoszcz)

                                              OBROŃCY:

Bartosz Bąk (28.02.1999 - Bydgoszcz)

Mikołaj Pieniądz (26.03.1988 - Bydgoszcz)

Michał Setlak (16.02.1992 - Bydgoszcz)

Sebastian Każuro (16.04.1999 – Bydgoszcz)

Cezary Kiełpinski (24.12.1991 – Bydgoszcz) 

Patryk Kuczawski (13.02.1990 – Bydgoszcz)

Bartosz Stoppel (04.10.1983 – Bydgoszcz)

   Patryk Szymański (09.09.1994 – Bydgoszcz)

Patryk Błażejewicz (11.10.1993 – Bydgoszcz) 

   Tomasz Detmer (15.05.1995 - Bydgoszcz)

                                                      POMOCNICY:

Adam Wiśniewski (29.11.1986 – Bydgoszcz) - kapitan drużyny

Oskar Ziemba (30.07.1998 – Bydgoszcz)

  Sergiusz Kot (28.11.1987 – Bydgoszcz)

  Jarosław Lewandowski (28.01.1987 – Bydgoszcz)

  Przemysław Marchwant (27.03.1991– Złotów)

  Damian Nowak (09.03.1995 – Bydgoszcz)

  Adrian Brzeziński (10.02.1995 - Bydgoszcz)

  Krystian Jabłoński (10.03.1997 - Gniezno) - WYPOŻYCZONY

  Maciej Nowacki (12.08.1999 - Gdańsk) - WYPOŻYCZONY

  Tomasz Widomski (18.06.1998 - Bydgoszcz)

   Artur Cielasiński (04.02.1987 - Bydgoszcz)

    Arkadiusz Nowicki (09.09.1984 - Białystok)

  Ernest Szumla (11.05.1996 – Bydgoszcz)

  Krzysztof Topoliński (22.02.1997 – Bydgoszcz) 

                                                       NAPASTNICY:

  Patryk Bereza (17.05.1997 - Bydgoszcz)

  Paweł Kanik (20.09.1986 - Łodygowice)

  Wojciech Ruczyński (27.08.1981 – Bydgoszcz)

  Tomasz Stachewicz (ur. 09.07.1995 - Bydgoszcz)

  Marcin Szmańkowski (14.11.1983 – Bydgoszcz)

 Patryk Straszewski  (21.07.1991 - Inowrocław)

TRENER:

  Jacek Łukomski

KIEROWNIK DRUŻYNY:

   Krzysztof Jóźwik


TERMINARZ KLASA A, GRUPA: BYDGOSZCZ I, 2017/2018

 TERMINARZ KLASA A - GRUPA BYDGOSZCZ I, 2017 JESIEŃ

1. Kolejka 19-08-2017

Rawys CEO Raciąż

Gryf Piaseczno

  8:0

Kamionka Kamień Krajeński

Dąb Potulice

  2:1

Tartak Wudzyn

Victoria Niemcz

  0:3

Fala Świekatowo

Victoria Koronowo

  2:2

GLKS Anmar Osielsko

Myśliwiec Gostycyn

  1:1

Zawisza Bydgoszcz

GLKS Dobrcz

  3:0

Krajna Sępólno Krajeńskie

Tucholanka Hydrotor Tuchola

  3:2

2. Kolejka 26-08-2017

Gryf Piaseczno

Tucholanka Hydrotor Tuchola

  2:3

GLKS Dobrcz

Krajna Sępólno Krajeńskie

  2:3

Myśliwiec Gostycyn

Zawisza Bydgoszcz

  0:6

Victoria Koronowo

GLKS Anmar Osielsko

  3:2

Victoria Niemcz

Fala Świekatowo

  1:3

Dąb Potulice

Tartak Wudzyn

  3:3

Rawys CEO Raciąż

Kamionka Kamień Krajeński

  2:2

3. Kolejka 02-09-2017

Kamionka Kamień Krajeński

Gryf Piaseczno

  2:2

Tartak Wudzyn

Rawys CEO Raciąż

  0:9

Fala Świekatowo

Dąb Potulice

  4:1

GLKS Anmar Osielsko

Victoria Niemcz

  4:2

Zawisza Bydgoszcz

Victoria Koronowo

  1:0

Krajna Sępólno Krajeńskie

Myśliwiec Gostycyn

  3:0

Tucholanka Hydrotor Tuchola

GLKS Dobrcz

  6:1

4. Kolejka 09-09-2017

Gryf Piaseczno

GLKS Dobrcz

  1:3

Myśliwiec Gostycyn

Tucholanka Hydrotor Tuchola

  0:3

Victoria Koronowo

Krajna Sępólno Krajeńskie

  3:0

Victoria Niemcz

Zawisza Bydgoszcz

  0:7

Dąb Potulice

GLKS Anmar Osielsko

  1:4

Rawys CEO Raciąż

Fala Świekatowo

  2:3

Kamionka Kamień Krajeński

Tartak Wudzyn

  4:2

5. Kolejka 16-09-2017

Tartak Wudzyn

Gryf Piaseczno

  5:5

Fala Świekatowo

Kamionka Kamień Krajeński

  1:0

GLKS Anmar Osielsko

Rawys CEO Raciąż

  5:4

Zawisza Bydgoszcz

Dąb Potulice

  11:2

Krajna Sępólno Krajeńskie

Victoria Niemcz

  3:2

Tucholanka Hydrotor Tuchola

Victoria Koronowo

  4:4

GLKS Dobrcz

Myśliwiec Gostycyn

  1:0

6. Kolejka 23-09-2017

Gryf Piaseczno

Myśliwiec Gostycyn

  5:0

Victoria Koronowo

GLKS Dobrcz

  4:0

Victoria Niemcz

Tucholanka Hydrotor Tuchola

  1:2

Dąb Potulice

Krajna Sępólno Krajeńskie

  3:2

Rawys CEO Raciąż

Zawisza Bydgoszcz

  1:0

Kamionka Kamień Krajeński

GLKS Anmar Osielsko

  2:0

Tartak Wudzyn

Fala Świekatowo

  0:3

7. Kolejka 30-09-2017

Fala Świekatowo

Gryf Piaseczno

  4:0

GLKS Anmar Osielsko

Tartak Wudzyn

  8:0

Zawisza Bydgoszcz

Kamionka Kamień Krajeński

  3:1

Krajna Sępólno Krajeńskie

Rawys CEO Raciąż

  3:3

Tucholanka Hydrotor Tuchola

Dąb Potulice

  4:0

GLKS Dobrcz

Victoria Niemcz

  2:3

Myśliwiec Gostycyn

Victoria Koronowo

  0:1

8. Kolejka 07-10-2017

Gryf Piaseczno

Victoria Koronowo

  2:0

Victoria Niemcz

Myśliwiec Gostycyn

  1:0

Dąb Potulice

GLKS Dobrcz

  1:2

Rawys CEO Raciąż

Tucholanka Hydrotor Tuchola

  1:2

Kamionka Kamień Krajeński

Krajna Sępólno Krajeńskie

  4:2

Tartak Wudzyn

Zawisza Bydgoszcz

  0:4

Fala Świekatowo

GLKS Anmar Osielsko

  4:1

9. Kolejka 9 14-10-2017

GLKS Anmar Osielsko

Gryf Piaseczno

  3:1

Zawisza Bydgoszcz

Fala Świekatowo

  2:1

Krajna Sępólno Krajeńskie

Tartak Wudzyn

  5:1

Kamionka Kamień Krajeński

Tucholanka Hydrotor Tuchola

  1:0

GLKS Dobrcz

Rawys CEO Raciąż

  1:7

Myśliwiec Gostycyn

Dąb Potulice

  3:3

Victoria Koronowo

Victoria Niemcz

  0:0

10. Kolejka 21-10-2017

Gryf Piaseczno

Victoria Niemcz

  2:1

Dąb Potulice

Victoria Koronowo

  2:2

Rawys CEO Raciąż

Myśliwiec Gostycyn

  5:1

Kamionka Kamień Krajeński

GLKS Dobrcz

  5:0

Tartak Wudzyn

Tucholanka Hydrotor Tuchola

  2:8

Fala Świekatowo

Krajna Sępólno Krajeńskie

  2:1

GLKS Anmar Osielsko

Zawisza Bydgoszcz

  0:2

11. Kolejka 28-10-2017

Zawisza Bydgoszcz

Gryf Piaseczno

  7:0

Krajna Sępólno Krajeńskie

GLKS Anmar Osielsko

  3:2

Tucholanka Hydrotor Tuchola

Fala Świekatowo

  0:1

GLKS Dobrcz

Tartak Wudzyn

  2:4

Myśliwiec Gostycyn

Kamionka Kamień Krajeński

  0:6

Victoria Koronowo

Rawys CEO Raciąż

  2:3

Victoria Niemcz

Dąb Potulice

  2:3

12. Kolejka 04-11-2017

Gryf Piaseczno

Dąb Potulice

  1:3

Rawys CEO Raciąż

Victoria Niemcz

  4:1

Kamionka Kamień Krajeński

Victoria Koronowo

  1:1

Tartak Wudzyn

Myśliwiec Gostycyn

  7:1

Fala Świekatowo

GLKS Dobrcz

  2:0

GLKS Anmar Osielsko

Tucholanka Hydrotor Tuchola

  0:4

Zawisza Bydgoszcz

Krajna Sępólno Krajeńskie

  4:0

13. Kolejka 11-11-2017

Krajna Sępólno Krajeńskie

Gryf Piaseczno

  4:2

Tucholanka Hydrotor Tuchola

Zawisza Bydgoszcz

  0:7

GLKS Dobrcz

GLKS Anmar Osielsko

  2:0

Myśliwiec Gostycyn

Fala Świekatowo

  0:3

Victoria Koronowo

Tartak Wudzyn

  3:0

Victoria Niemcz

Kamionka Kamień Krajeński

  1:2

Dąb Potulice

Rawys CEO Raciąż

  4:3

    

Tabela

Seniorzy Rozgrywki A KLASA

P.ZespółM.Pkt.Bram.
1ZAWISZA133657-5
2Fala Świekat.133433-10
3Kamionka Kam.132732-15
4Tucholanka132538-23
5Rawys Raciąż132352-24
6Krajna Sęp.132232-30
7Victoria Kor.132025-17
8GLKS Osielsko131630-29
9Dąb Potulice131527-43
10GLKS Dobrcz131216-39
11Gryf Piaseczno131123-43
12Vict. Niemcz131018-32
13Tart. Wudzyn13824-58
14Myśliwiec G.1326-45
Klub100
Partner techniczny
Herb Województwa