PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO „ZAWISZA”

Aktualności

W Szubinie sparing Zawiszy na remis

Dodano: 2017-07-26

Zawisza Bydgoszcz udał się dzisiaj do Szubina, aby rozegrać czwarty mecz kontrolny. Rywalem była miejscowa Szubinianka, która w sezonie 2016/2017 zajęła ósme miejsce w grupie II klasy okręgowej. Trener bydgoskiej drużyny Jacek Łukomski dysponował 17 zawodnikami.

Cały mecz był wyrównany i stał na niezłym poziomie. Zawisza w 39 minucie zdobył prowadzenie po kontrataku. Bramkarza gospodarzy po zagraniu Adriana Brzezińskiego pokonał Paweł Kanik. Gospodarze wyrównali w 77 minucie.

Zawisza dotąd rozegrał cztery spotkania kontrolne. Odniósł jedno zwycięstwo, raz zremisował i dwukrotnie przegrał.

26.07.2017. 18:00: Szubinianka Szubin (klasa okręgowa) – Zawisza Bydgoszcz (klasa A) 1:1 (0:1)

Bramki: nieznany (77) – Paweł Kanik (39).

Zawisza: Jan Stypczyński – Jarosław Lewandowski (46, Krzysztof Topoliński), Tomasz Detmer (79, Cezary Kiełpinski), Bartosz Stoppel, Bartosz Bąk – Paweł Kanik, Patryk Błażejewicz (79, Patryk Bereza), Adam Wiśniewski, Adrian Brzeziński – Maciej Nowacki, Wojciech Ruczyński.

Następny sparing Zawisza rozegra w Potulicach, gdzie rywalem będzie Dąb, który w poprzednim sezonie zajął 10. miejsce w grupie I klasy A. Mecz odbędzie się 29 lipca (sobota) o godzinie 18:30.