PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA STOWARZYSZENIA PIŁKARSKIEGO „ZAWISZA”

Aktualności

Ostatni sparing przed startem ligi

Dodano: 2017-08-12

W szóstym i ostatnim meczu kontrolnym Zawisza Bydgoszcz zmierzył się na wyjeździe z KS Brzoza, czwartym zespołem klasy A (grupa II) w ubiegłym sezonie. W jednym ze sparingów KS Brzoza pokonał 7:2 grupowego rywala Zawiszy w klasie A – GLKS Osielsko.

Trener bydgoskiej drużyny Jacek Łukomski tym razem dysponował 18 zawodnikami. Zawisza zwyciężył 1:0 (1:0) po bramce w 32 minucie zdobytej przez testowanego zawodnika. W 50 minucie bydgoski bramkarz Jan Stypczyński obronił rzut karny wykonywany przez Sławomira Sztubę.

Kontuzji kolana doznał Patryk Kuczawski, który w Szpitalu Uniwersyteckim im. Biziela czeka na diagnozę lekarską.

12.08.2017. 13:00: KS Brzoza (klasa A) – Zawisza Bydgoszcz (klasa A) 0:1 (0:1)

Bramka: zawodnik testowany (32).

19 sierpnia Zawisza Bydgoszcz zainauguruje sezon 2017/2018 w klasie A. O godz. 17:00 podejmie w Potulicach GLKS Dobrcz.