Rentap

Aktualności

Dąb Potulice - Zawisza Bydgoszcz (zapowiedź meczu).

Dodano: 2018-04-13

W niedzielę 15 kwietnia o godz. 17:00 w ramach 18.kolejki „A" - klasy Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z Dębem Potulice.

W rundzie jesiennej w starciu obu drużyn górą był bydgoski Zawisza, który pokonał Dąb aż 11:2. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Paweł Kanik (cztery gole), Wojciech Ruczyński (dwa gole), Arkadiusz Nowicki (dwa gole), Adrian Brzeziński, Jarosław Lewandowski, Bartosz Stoppel.

Dąb Potulice obecnie zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu jeden punktów. Do tej pory Dąb w lidze sześć razy wygrywał, trzy spotkania zremisował oraz sześciokrotnie schodził z boiska pokonany. Dąb Potulice w starciu z Zawiszą, będzie chciał kontynuować dobrą passę, jaką jest liczba siedmiu spotkań bez porażki. Dodatkowo zespół z Potulic będzie chciał się zrewanżować za wysoką porażkę z jesienni.

Zawisza Bydgoszcz wraca do ligowych zmagań po krótkiej przerwie spowodowanej odwołaniem meczu z Victorią Niemcz z powodu złego stanu boiska. Zawodnicy Jacka Łukomskiego nie próżnowali i rozegrali mecz kontrolny z Zootechniką Kołuda Wielka, z którą wygrali 4:0. W niedzielne popołudnie „niebiesko-czarnych" czeka już poważne ligowe granie o punkty. W starciu z Dębem nasi zawodnicy będą musieli zachować nie tylko wysoką koncentrację od pierwszej minuty meczu, ale również wykazać się walecznością i co najważniejsze skutecznością pod bramką rywala.