4:0 (2:0)

Zawisza: Niwiński - Bąk, Stoppel, Libiszewski, Cielasiński, Kanik(77' Janiszewski), Wiśniewski (81' Nowacki), Kot, Deresiewicz, Nowicki (63' Straszewski), Ruczyński (85' Lewandowski).

Bramki: Kot (27'), Nowicki (34'), Straszewski (75'), Janiszewski (87').

Żółta kartka: Stoppel.

Kolejnym przeciwnikiem Zawiszy w drodze do ligi okręgowej była drużyna Tartaka Wudzyn. Nasz rywal ograł niedawno na wyjeździe Falę Świekatowo, która jako jedyna ma jeszcze oprócz Zawiszy szanse na awans do wyższej ligi rozgrywkowej. Wiedzieliśmy, że również nam ten zespół będzie chciał postawić trudne warunki i z pewnością ma chrapkę na sprawienie kolejnej niespodzianki.
Mecz rozpoczął się po naszej myśli. Mieliśmy przewagę optyczną i dominowaliśmy na boisku. W 13 minucie przeprowadziliśmy pierwszą groźną akcję. Długim zagraniem do Kanika popisał się Deresiewicz. Niestety strzał naszego skrzydłowego obronił bramkarz rywala. Chwilę później „Kaniol" dogrywał, a strzałem głową akcję wykończył Nowicki. Do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele, bo piłka wylądowała na poprzeczce. W 23 powinniśmy objąć prowadzenie. Akcję zaczął Wiśniewski, który krzyżowym podaniem uruchomił aktywnego Deresiewicza. Nasz pomocnik minął obrońcę i wyłożył piłkę na do Ruczyńskiego, który spudłował z czterech metrów. Zawisza grał konsekwentnie i w 27 minucie w końcu przeprowadził skuteczną akcję. Ponownie ładnie dośrodkowywał Deresiewicz a w polu karnym rywala bardzo dobrze odnalazł się Kot, który mierzonym strzałem głową nie dał żadnych szans bramkarzowi Tartaka. Poszliśmy za ciosem i po 7 minutach kibice ponownie mogli cieszyć się z bramki „niebiesko-czarnych". Bąk wrzucił wprost na nogę Nowickiego, który trafił w sam róg bramki. Po pierwszych 45 minutach nasze prowadzenie mogłoby być jeszcze bardziej okazałe, ale w końcówce swoich szans na zdobycie gola nie wykorzystali Kanik i Ruczyński.
Pierwsze minuty drugiej połowy toczyły się głównie w środku pola. Zawisza grał pewnie w destrukcji i tego dnia nie pozwalał kreować groźnych sytuacji rywalom. Aktywny w ofensywnie był środkowy obrońca- Stoppel, który dobrym wprowadzeniem piłki wspomagał kolegów z ataku. Prowadzenie w 75 minucie podwyższył wprowadzony kilka minut wcześniej Straszewski, który zamknął dośrodkowanie Kanika. Ta bramka zamknęła mecz, ale Zawisza grał do końca i jeszcze raz dał grupie kibiców w Potulicach powody do radości. W 87 minucie Janiszewski zdecydował się na strzał zza pola karnego. Bramkarz Wudzyna nieporadnie interweniował i przepuścił strzał naszego gracza. Ta bramka przypieczętowała pewne 3 punkty i ustaliła wynik meczu na 4-0.
To było dobre 90 minut w wykonaniu naszej drużyny. Rywal nie istniał w ataku, a jego obrona była raz po raz przełamywana przez naszą ofensywę. Jedyny mankament z tego spotkania to skuteczność. Gdyby nasi napastnicy mieli lepiej ustawione celowniki to wynik mógłby być bardziej okazały. Za tydzień kluczowy mecz z Falą Świekatowo!